• MONGOOLIA - selle suve suurprojekt

Harvest 21 misjonireis Mongooliasse

Eestist käis Mongoolias 4 liikmeline meeskond, kes korraldasid telgifestivali ja konverentsi Burjaatias, Ulan Udes ja Mongoolias.
    Kohaliku rahva vaesuse leevendamiseks saadeti Mongooliasse juba teine suur merekonteiner, milles oli humanitaarabi, meditsiinivahendeid ja 2 suurt telki.

• MARIMAA - juba kolmas reis

Marimaa lapsed koos klouniga
    6 liikmeline misjonigrupp plaanib korraldada koostöös Joškar-Ola sotsiaalosakonnaga suure heategevusürituse paljulapselistele peredele.
    Toimub kontsert, etteasted, tunnistused, lastele tuleb külla kloun. Igale perekonnale soovitakse üle anda ka abipakk parandamaks nende toimetulekut.

• ILINKA - ehitusmisjon Venemaale

Ehitusmisjon Venemaale Ilinkasse

Suvine 11 liikmeline ehitusmeeskond sõitis Venemaale, Ilinkasse 04.-18.07.2011, et aidata kohalikul kogudusel remontida koguduse tööks vajalikke ruume ning korrastada territoorium.

Meie ehitusmehed
    jõudsid probleemideta Ilinkasse, kus tuli toime tulla 41°C kraadise palavusega.