Kodugrupid

KODUGRUPID

Me usume, et suured kogunemised on tähtsad, kuid väikesed kogunemised veel tähtsamad. Kodugrupid on nädala sees inimeste kodudes toimuvad väikesed kogunemised u. 5-12 inimesega, kus süüakse, räägitakse elulistel teemadel ning palvetatakse üksteiste vajaduste eest. Igaüks vajab enda kõrvale inimesi, kes teda mõistaks ja toetaks ja ka võimalust ise välja jagada teistele. Kodugrupid on selleks ideaalne keskkond.

Kodugrupis on võimalik kasutada kodugrupiküsimusi, mis on üles ehitatud viimasest jutlusest. Klikates "Kodugrupi küsimused" pildile, juhatab see sind koguduse jutluste lehele, millele peale vajutades leiad küsimused.

Liitu kodugrupiga!

Leia just omale sobiv kodugrupp loetelust ning küsi infot kogunemiste kohta juhi käest otse. Lisainfot kodugruppide kohta saad küsida info@toompeakogudus.ee

Südalinn - Harri ja Eda Naagel
"Meil käivad koos erineva taustaga, tööl käivad inimesed."
Harri: harri.naagel@hotmail.com
Eda: edanaagel@hot.ee

Lasnamäe - Olari Kaljuste ja Mario Toompalu
Meie kodugrupis käivad erinevad inimesed: abielupaarid, üksikud, mehed, naised, töötavad, õppivad, Alfa lõpetanud ja vastpöördunud. Oodatud on ka need, kes ei tea midagi Jumalast aga on uudishimulikud ja tahaksid rohkem teada ja ka kogeda. Olari: o.kaljuste@gmail.com

Põhja-Tallinn - Merike ja Aivar Alt
Meil käivad erineva taustaga,nii nooremaid kui ka vanemaid töölkäivaid inimesi.
Aivar: aivaralt1@gmail.com
Merike: meriike@hot.ee

Mehed - Harri Naagel
Meil on erinevas vanuses meeste osadusgrupp.
Harri:harri.naagel@hotmail.com

Südalinn - Leelo Kokk
Meie kodugrupis käivad inimesed igas vanuses, nii mehed kui naised.
Leelo: leelokokk@hotmail.com

Kiili - Riho ja Marjana Pors
Meie kodugrupp toimub Kiili vallas. Oodatud on kõik täiskasvanud, kelle igatsus on kasvada lähemale Jumalale.
Riho: riho.pors@gmail.com