Lasteteenistus

Toompea kogudus kutsub algklasse jõuluajal kirikusse osa saama laste jõuluetendusest „Parim jutustus“!

Paljudel koolidel on jõulueelsel ajal traditsiooniks kirikut külastada.Tahaksime aidata muuta kirikukülastuse laste jaoks toredaks ja meeldejäävaks kogemuseks. Etendus tutvustab traditsioonilist jõululugu üllatavast vaatenurgast ja lapsi köitval viisil. Jõuluetendusele piletit osta ei ole vaja, seda valmistavad ette ja esitavad Eesti Kristliku Nelipühi Kiriku Toompea koguduse väikesed ja suured sooviga kinkida igale vaatajale jõulurõõmu.

Meie koguduse soe saal aadressil Toompea 3 ootab lapsi teisipäeval, 19. detsembril 2017 kell 11.00 või kell 13.00 vaatama jõuluetendust ja osa saama elavast, mitmekülgsest ja lapsesõbralikust kirikukultuurist.

Klasside registreerimine toimub kuni 10. detsembrini siin!

Registreerimine peredele toimub kuni 15. detsembrini siin!

Lisainformatsiooni on võimalik saada telefonil 566 33 668 või e-posti teel: lasteteenistus@toompeakogudus.ee

--------------------------------------------------------------------------------------------

PÜHAPÄEVAKOOL

Pühapäevakooli eesmärk on kujundada laste väärtushinnanguid ja õpetada neid elus hakkama saama tuginedes kristlikele põhitõdedele ja Jumala armastusele.

Arvestades laste vanust toimub pühapäevakool kahes grupis:

• eelkooliealised,
  • kooliealised lapsed.

Läbi laulude, meisterdamise ja praktiliste näidete õpime tundma Jumalat ja Piiblitõdesid just lastele mõistetavas keeles. On oluline, et iga laps leiaks Jeesuses endale sõbra.

Samuti tähistame erinevaid tähtpäevi − emadepäev, isadepäev. Lisaks on meil oma suvelaager ja ka jõulupidu. Ning loomulikult tähistame sünnipäevi.

Lapsi juhendavad ja õpetavad meie koguduse lapsevanemad.

Pühapäevakooli tunnid toimuvad igal pühapäeval jumalateenistuse ajal.

Lasteteenistuse juht: Külliki Lillemäe

Vaata veel: pühapäevakooli lõpetamine 2009