Mis me teeme?

Naisteteenistus

Konverents

Teeme sageli üksteisele haiget, kas tahtlikult või tahtmatult. Me ei pääse ka pettumustest, solvangutest, mis on põhjustatud nii iseenda kui teiste ebatäiusulikkusest. Andeks andmata solvangud toovad meis esile kibeduse, moonutavad meie tundemaailma ja mõjutavad kogu meie elu. Andeksandmine teistele ja iseendale on sageli pikk protsess.

Andeksandmine - see võib olla elu raskeim, kuid vabastavaim asi. See tasub ära, sest parandab südame. Ka süütunne on rõhuv koorem, olgu see siis õige või vale.

Anna – Liisa Valtavaara ütleb, et kõikides nendes asjades on nii palju ebakindlust, teadmatust ja vääriti mõistmist, mistõttu nendest teemadest tuleb kõneleda. Oma loengutes julgustab ta kinni haarama andeksandmise ja andekssaamise suurest ning heast võimalusest .

Juba kolmas kord on Anna-Liisa meie keskel ja oleme tänulikud selle üle, et Soomes nii hinnatud ja oodatud lektor on jagamas oma kogemusi ja õpetusi ka meile. Tema sulest on ilmunud mitmeid raamatud - üks nendest, “Liiga head” (”Kiltteydestä kipeät”) on tõlgitud eesti keelde 2013.a. Rõõm on teatada, et ootame konverentsiks uut eestikeelset raamatut. Mõlemaid on võimalus ka kohapeal osta.

Konverents koosneb kolmest seminarist:
  1. Vabaduse peamised vaenlased - kibestumine, süütunne, häbi
  2. Andeks andes valid vabaduse
  3. Andesta iseendale!

Seminarid tõlkega soome keelest eesti keelde. Tule ise ja võta oma sõbrad kaasa! Konverents on avatud kõigile, mitte ainult naistele.

Kui tekib küsimusi saad täpsemat informatsiooni kirjutades naistekonverents@gmail.com või helistades +372 5274145 (Pille).


Sind oodates!
Pille Mägila, Maire Lilleorg, Karin Raja, Elina Kivinukk

 
Interneti teel registreerumine on lõppenud, kuid registreeruda* saad konverentsi toimumise hommikul kohapeal. 
 
*Osavõtutasu 8.00 eurot. Tasumine kohapeal sularahas.