Kes me oleme?

Piiskop Ago Lilleorg peregaAgo Lilleorg
Vanempastor
e-post: Ago.Lilleorg[ät]toompeakogudus.ee

Minu nimi on Ago Lilleorg. Isa pani mulle nime Aguri järgi, kes on kirjutanud osa Õpetussõnade raamatust Piiblis. Ago tähendab ladina keeles - ma teen. Oma olemuselt olengi pigem edasimineja ja tegutseja. Usun, et pidev muutumine ja arenemine on elus väga oluline. Ma ei taha olla aasta pärast samasugune kui täna. Abiellusin 15 aastat tagasi. See oli vihmane päev, kuid mu abikaasa Maire on mu elu päikeseliseks teinud. Meie tütar Merje Mia on meie väga oodatud kingitus. Oleme veendunud, et Jumal saab anda abielule ja elule tervikuna püsiva täiuse igas mõttes, seda nii sisemiselt kui väliselt. Jumalal on minu elu jaoks parem plaan, kui mul endal iial olla võiks. Olen seda kogenud ja järginud viimased kakskümmend aastat.

Ivo Unt
Tegevpastor
epost: ivo.unt[ät]toompeakogudus.ee

Ivo on olnud EKNK Toompea koguduses aktiivne liige alates aastast 2003. Ta tuli Viljandist Tallinna elama ja õppima aastal 2001 ning asus õppima Tallinna Tehnikaülikooli, mille lõpetas 2006. aastal tehnikateaduste bakalaureuse kraadiga. Seejärel töötas ta erinevates inseneribüroodes kokku üle 7 aasta. Ivo on õppinud Tallinna Täisevangeelses Hosianna Koguduse Piiblikoolis, mille lõpetas 2005 aastal. Oma õpinguid jätkas Ivo Hillsongi rahvusvahelises juhtimiskolledzis Sydneys, Austraalias pastoraalse juhtimise erialal, kus ta õppis aastatel 2008-2010. Alates 2010. aasta sügisest kuni 2015. aasta sügiseni teenis Ivo noortetöö juhina EKNK Toompea koguduses. Ivo on lõpetanud Eesti Metodisti Kiriku Teoloogilise Seminari, kus ta omandas teoloogilise hariduse. Ivo Unt ordineeriti EKNK diakoniks 2. aprillil 2011 ning pastoriks 12. märtsil 2016 aastal. Ivo Unt kuulub EKNK Toompea koguduse juhatusse alates juunist 2015. Ivo õnnistati Toompea koguduse uueks tegevpastoriks 18. septembril 2016.

Ivo tugevuseks on õpetamine ja juhtimine ning tema unistus ja süda on ehitada kogudust, kus inimesed kohtuvad Jeesusega, saavad muudetud, kasvavad küpseteks Kristuse järgijateks ja elavad oma täispotentsiaalis. Ivo hobideks on lumelauasõit ja trikirulatamine. Ivo on abielus Liis Undiga ja neil on tütar Naomi.

Riho Kurg
Pastor (Kurtide kogudus)

e-post: rihokurg[ät]hotmail.com

Olen sündinud kurdina, minu emakeel on viipekeel. Olen abielus Allaga, meil on 2 tütart - Bella ja Camilla.

Leidsin Jeesuse 1989. aastal ja astusin EKNK Piiblikooli 1992. aastal.  Mind õnnistati pastoriks 1993. aastal ja ordineeriti 2000. aastal. Praegu õpin EMK Teoloogilises Seminaris.

Minu hobiks on vaikselt ja nähtamatult teha misjonitööd, mulle meeldib malemäng ja teen amatöörrežissöörina viipekeelseid mängufilme.