Üritused

16.10.201618:30 - 21:00 / Toompea 3, suur saalFilmiõhtu "Transformations"

16. oktoobri õhtul kell 18.30 toimub Toompea koguduses filmiõhtu! Film, mida vaatame on "Transformatsioon" ("Transformations"). 

Kujutage ette ühiskonda, kus 92% rahvastikust on uuesti sündinud kristlased, kus linna vanglad on kuritegevuse puudumise tõttu suletud ja kus põllumajanduslik produktiivsus on tõusnud piibellike proportsioonideni.

Film räägib nelja ühiskonna dramaatilistest soltsiaalsetest muutustest, mille põhjuseks on sissetungiv ja elumuutev Jumala ligiolu. Mägisest metropolist, mida varem juhtisid Kolumbia narkoparunid kuni väikese Keenia maakülani - need täielikult dokumenteeritud juhtumid illustreerivad seda, mis juhtub, kui Jumala rahvas nõuab Jumala tagasitulekut - ja Ta tuleb!

"Transformatsioon on suurepärane dokumentaalfilm nelja linna reformatsioonist, mis hoolimata nende suurtest kultuurilistest, rassilistest, pindalalistest ja geograafilistest erinevustest on kogenud ülisuuri ärkamisi. Vaatajad saavad näha ja kuulda imelisi tunnistusi ja muusikat. Igaüks, kellel on kirg ärkamise järele, peaks seda filmi nägema." - Karisma Ajakiri

"See südamlik ja väljakutsuv dokumentaalfilm esitab profiilis Kalifornia, Kolumbia, Guatemala ja Keenia linnu, mis on Jumala poolt muudetud. See film näitab, et Jumal on aktiivne terves maailmas, ja nagu üks pastor filmis ütleb, "Mis võib juhtuda, kui Jumal tuleb linna." - CBA Markeplace

Vaatame järjest filmi 2 osa, mis kestab kokku veidi üle kahe tunni.

Filmi vaatamine on tasuta ja avatud kõigile huvilistele!

Filmi treiler asub siin: