Üritused

13.11.201618:30 - 20:30 / Toompea 3, suur saalFilmiõhtu "Julged"

Film „Julged“, 
PÜHAPÄEVAL, 13.novembril KELL 18.30, Toompea 3, Tallinn
Sissepääs tasuta!

NB! Müügil snäkid (popcorn, puuviljad, karastusjoogid)! Tulu läheb MTÜ "Isata Laste Heaks" tegevuse toetuseks! Arveldame sularahas!

Austus algab kodust

Neli meest, üks kutsumine: Et teenida ja kaitsta. Politseinikud Adam Mitchell, Nathan Hayes, David Thomson, ja Shane Fuller on enesekindlad ja fokusseeritud. Siiski seisavad nad silmitsi väljakutsega, millega keegi neist polnud valmis: isaks olemine.

Kuna töö juures tuleb pidevalt anda oma parim, jääb kodus isaks olemise mustriks "piisavalt hea". Kuid nad mõistavad üsna kiiresti, et nende standard ei ole see mis peaks olema. 

Tragöödia meeste kodudes jätab nad maadlema oma lootuse, hirmude, usu ja isaks olemisega. Kas see hädaolukord tõmbab neid isasid lähemale Jumalale ... ja samuti nende lapsi?

Märulit täis politsei draama JULGED, on Sherwood pictures'i neljas film, mis on filmitootmise teenistus Sherwood'i baptisti koguduses, Albany's, Georgia osariigis. Filmivaatajad leiavad end taas naermas, nutmas ja juubeldamas, kui nad on saanud väljakutse ja inspiratsiooni igapäeva kangelastelt, kes igatsevad olla sellised isad, kellel on elukestev mõju oma lastele. 

Tänavate kaitsmine on nende meeste teisejärguline loomus. Oma laste kasvatamine Jumalat austaval viisil? See on julgus.


Movie „Courageous“, 
SUNDAY, November 13,  6.30pm, @ Toompea 3, Tallinn
Free entrance!

PS! We're selling snacks (popcorn, fruits, soda)! (Cash only). The profit from this goes to a non-profit organisation "For Fatherless Kids".

Honor Begins at Home

Four men, one calling: To serve and protect. As law enforcement officers, Adam Mitchell, Nathan Hayes, David Thomson, and Shane Fuller are confident and focused. Yet at the end of the day, they face a challenge that none of them are truly prepared to tackle: fatherhood.

While they consistently give their best on the job, good enough seems to be all they can muster as dads. But they're quickly discovering that their standard is missing the mark.

When tragedy hits home, these men are left wrestling with their hopes, their fears, their faith, and their fathering. Can a newfound urgency help these dads draw closer to God ... and to their children?

Filled with action-packed police drama, COURAGEOUS is the fourth film from Sherwood Pictures, the moviemaking ministry of Sherwood Baptist Church in Albany, Georgia. Viewers will once again find themselves laughing, crying, and cheering as they are challenged and inspired by everyday heroes who long to be the kinds of dads that make a lifelong impact on their children. 

Protecting the streets is second nature to these men. Raising their children in a God-honoring way? That's courageous.