Üritused

04.04.201819:00 - 05.04.201819:00 / Toompea 3"Imede õhtud" Stefan Edeforsiga

Tule ja saa muudetud, terveks ja vabaks IMEDE ÕHTUL Toompea koguduses 4. ja 5. aprillil kell 19.00, Toompea 3, Tallinnas. Kõneleb evangelist Stefan Edefors Rootsist, Uppsalast.

⁃         Kohvik avatud õhtusöögiks kuni kella 19.00-ni.

⁃         Muusikat teevad Toompea koguduse ja Lasnamäe Vene koguduse ülistusbänd.

⁃         Kõneleb Stefan Edefors Rootsist,

⁃         Palvetatakse tervenemiste, vabanemiste, muutuste eest sinu elus

⁃         Tõlge ka vene keelde.

⁃         LIVE VIDEO ülekanne üritusest www.pildiraadio.com

Stefan on pärit Rootsist, Uppsalast, ta on abielus ja 4 lapse isa. Tema elu üle on Jumala kutsumine jutlustada ja temal on südames, et inimesed saaksid muudetud läbi usu Jeesusesse Kristusesse. Jumal kasutab teda eriliselt, et sünniksid imed ja tervenemised kui ta palvetab inimeste eest.

Ta kõneleb üle maailma erinevates riikides suurtel festivalidel, kus koguneb kuni 100 000 inimest. Tema teenimistöö tõttu on 10a jooksul saanud sajad tuhanded inimesed usklikeks.

Stefan on ka üle 30-ne aasta olnud ärimees, Tema peamine tegevus on juhtide treenimine, seminarid, motivatsiooniüritused ja turundus.

Üritust korradavad EKNK Toompea kogudus ja EKNK Lasnamäe Vene kogudus. Rohkem infot info@toompeakogudus.ee

Приходи и изменись, получи исцеление и свободу. ВЕЧЕРА ЧУДЕС в общине Тоомпеа 4 и 5 апреля в 19.00 по адресу Тоомпеа 3, Таллинн. Проповедует евангелист Стефан Эдефорс из Швеции, Упсала.

- Кафе открыто до 19.00.

- Прославление ведёт группа прославления общины Тоомпеа и Ласнамяе.

- Проповедует Стефан Эдефос из Швеции.

- Молитвы за исцеление, освобождение и за изменения в твоей жизни.

- Перевод на русский язык.

Стефан родом из Швеции, Упсала,  женат и имеет 4-ёх детей. Призвание от Бога в его жизни заключается в проповеди. Желание его сердца, чтобы жизни людей могли измениться через веру в Иисуса Христа. Бог использует его особенным образом, являя через него чудеса и исцеления через молитву. Он проповедует по всему миру на больших фестивалях, где собирается около 100 000 человек. Благодаря его служению на протяжении 10 лет много тысяч людей смогли узнать Бога.

Стефан также занимается бизнесом более 30 лет. Его главное направление заключается в служении лидерам, проведении семинаров, мотивационных конференций и маркетинге.

Мероприятие организовывает община Тоомпеа EKNK и русская община Ласнамяе EKNK. Больше инфо по е-майлу info@toompeakogudus.ee