Üritused

07.02.202110:30 - 28.02.2021 / Toompea 3Seeria "Ärkamiste õppetunnid"

Vaimulike ärkamiste lood, kus kümned tuhanded said päästetud, kus vanglad pandi kinni vähese kuriteo tõttu, baaridest said kirikud, joodikud, mängurid ja vargad pöördusid ja kus toimusid massilised tervenemised, panevad mind ja sind mõtlema sama mõtet - ma igatsen näha ärkamist! Asudes otsingu teekonnale, et mis on sellise Jumala Vaimu liikumise taga, jõuame kiiresti tuntud lauseni: “Ärkamine algab minust!” Mina pean aktiveerima ennast ja hakkama tegutsema, mitte jääma ootama ärkamist. Veebruari kuu jutluste seerias "Ärkamiste õppetunnid" vaatame eelmiste Jumala Vaimu liikumiste peamisi põhjuseid, et neist õppida ja olla ise Jumalale kasulikud tööriistad eelseisvas ärkamises.

Tere tulemast kogudusse pühapäeva hommikul kell 10.30 või jälgi otseülekannet www.toompeakogudus.ee