Üritused

09.10.202318:00 - 30.10.2023Palve linnaosade eest

Toompea koguduse palve- ja paastukuu on läbi saamas, ning oleme kõik saanud Jumalalt midagi südamesse. Issand pani selle paastu ajal pastor Ivole tugevalt südamele palvetada Tallinna linna erinevate kohtade ja teemade eest. Samuti tuli Issanda sõna: “Jumal tahab, et Tallinna linn oleks täidetud Tema sõnaga, mis tähendab seda, et see linn on ehitatud Tema sõnale. Tänavad, majad, reklaamtahvlid, meedia, ja isegi inimeste sõnakasutusse tuleb Tema sõna.”

Üks visioon on teha oktoobri kuu igal esmaspäeval ühispalveid Tallinna linnaosade eest, et linnaosavalitsuse ja linnaosa rahva süda avaneks Jumala sõnale. Palvetamine on meie kogudus üks põhiväärtus, millele rajaneb Issanda töö meie linna inimestes. Kutsume sind osalema ühispalvustel oktoobrikuu neljal esmaspäeva õhtul vastava linnaosavalitsuse hoone ees.