Kodugrupid

KODUGRUPID

Me usume, et suured kogunemised on tähtsad, kuid väikesed kogunemised veel tähtsamad. Kodugrupid on nädala sees inimeste kodudes toimuvad väikesed kogunemised u. 5-12 inimesega, kus süüakse, räägitakse elulistel teemadel ning palvetatakse üksteiste vajaduste eest. Igaüks vajab enda kõrvale inimesi, kes teda mõistaks ja toetaks ja ka võimalust ise välja jagada teistele. Kodugrupid on selleks ideaalne keskkond.

Kodugrupis on võimalik kasutada kodugrupiküsimusi, mis on üles ehitatud viimasest jutlusest. Klikates "Kodugrupi küsimused" pildile, juhatab see sind koguduse jutluste lehele, millele peale vajutades leiad küsimused.

Liitu kodugrupiga!

Leia just omale sobiv kodugrupp loetelust ning küsi infot kogunemiste kohta juhi käest otse. Lisainfot kodugruppide kohta saad küsida info@toompeakogudus.ee

Südalinn - Harri ja Eda Naagel
"Meil käivad koos erineva taustaga, tööl käivad inimesed."
Harri: harri.naagel@hotmail.com
Eda: edanaagel@hot.ee

Lasnamäe - Moonika ja Jurgis Kažjava
Meie kodugrupis käivad erinevad inimesed: abielupaarid, üksikud, mehed, naised, töötavad, õppivad, Alfa lõpetanud ja vastpöördunud. Oodatud on ka need, kes ei tea midagi Jumalast aga on uudishimulikud ja tahaksid rohkem teada ja ka kogeda. Moonika: moonika.kazjava@gmail.com,
Jurgis: jurgis@toompeakogudus.ee

Kesklinn - Beno ja Kristina Kudrin
Meie kodugrupis käivad noored täiskasvanud 18-30a.
Beno: benokudrin@gmail.com

Põhja-Tallinn - Merike ja Aivar Alt
Meil käivad erineva taustaga,nii nooremaid kui ka vanemaid töölkäivaid inimesi.
Aivar: aivaralt1@gmail.com
Merike: meriike@hot.ee

Mehed - Harri Naagel
Meil on erinevas vanuses meeste osadusgrupp.
Harri:harri.naagel@hotmail.com

Toom-Kuninga (Uus maailm) - Ange Saar, Marit Kallberg ja Mare Peterson
Meie kodugruppi on oodatud kõik, kes igatsevad tunda Jumalat.
Ange: ange@digesto.ee

Südalinn - Leelo Kokk
Meie kodugrupis käivad inimesed igas vanuses, nii mehed kui naised.
Leelo: leelokokk@hotmail.com

Kadriorg - Hele Riit
Meie kodugruppi on oodatud kõik täiskasvanud, kes igatsevad olla koos osaduses.
Hele: hele.riit.vallik@gmail.com

Pirita - Reet Tallo
Meie kodugruppi on oodatud kõik, kes otsivad Jumalat.
Reet: reet.tallo@gmail.com

Kiili - Riho ja Marjana Pors
Meie kodugrupp toimub Kiili vallas. Oodatud on kõik täiskasvanud, kelle igatsus on kasvada lähemale Jumalale.
Riho: riho.pors@gmail.com

Noored mehed - Hans Joosep Alt
Meie gruppi on oodatud kõik noored mehed!
Hans Joosep:

altjoosephans@gmail.com

Ema ja beebid - Pille-Riin Kiik
Meie grupp koosneb emadest koos oma kõige pisematega.Teretulemast ka siis kui oled alles lapseootel! Võta julgelt ühendust, oled väga oodatud!
Pille-Riin:

pilleriin.kiik@hotmail.com