NextStep Piiblikool

Piiblikooli õppekava on rajatud kolmele sambale: õpetus, praktiline Jumala riigi töö ja coaching.

Igapäevane õpe

Õppenädal koosneb nädalateemast, mis kuulub Uue Testamenti, kristliku elustiili, teoloogia või teenimistöö perioodi alla ning lisateemadest: isiklik kasv, osadus Jumalaga ja Vana Testament.

Iganädalane praktika

Praktika toimub koostöös kogudustega. Õpilased käivad praktikal, täites tähendusrikkaid ja väljakutseid esitavaid ülesandeid, aidates juhte ja saades neilt tagasisidet.

Igakuine coaching

Igal õpilasel saab olema oma coach ehk juhendaja, kellega ta kohtub korra kuus, et keskendunud tunniajase vestluse käigus jagada oma muredest, eesmärkidest ja väljakutsetest.

Tutvu õppekavaga SIIN!

Õppeinfo

Õppemaks: 149 eurot/kuus

Piiblikooli avaaktus toimub 30. augustil 2021 ja õppetöö algab 31. augustil. Õppeaasta lõpuaktuse kuupäev on 28. mai 2022.

loengud teisipäevast reedeni kell 09.00-16.15

I poolaastal Alfa praktika ühel tööpäeva õhtul

II poolaasta grupipraktikad nädalavahetuseti

õppetöö toimub Tallinnas, aadressil Toompea 3

E-õhtukool

E-õhtukool alustab taas 6. septembril 2021!
Lisaks igapäevaselt toimuvale piiblikoolile, pakume huvilistele võimalust õppida e-õhtukoolis, mis toimub esmaspäeva õhtuti kell 17.45-20.00 video vahendusel.
E-õhtukooli loengutes osalemiseks on sul kaks võimalust:
1. osale loengus individuaalselt olles oma kodus,
2. osale loengus koos oma koguduse grupiga.

E-õhtukooli esimene loeng toimub 6. septembril 2021. Õppetöö kestab kuni 2022. aasta maikuuni. Õppeaasta jooksul toimub 29 videoloengut ja 3 väljasõitu.

Rohkem infot NextStep piiblikohta leiad www.piiblikool.ee