Järgmised sammud

Palvesoov

Jeesus jättis meile tõotuse "Paluge, ja teile antakse, otsige, ja te leiate, koputage, ja teile avatakse," (Matteuse 7:7)

Kui sul on mõni eluvaldkond, mille eest tahad, et me palvetaksime, siis kirjuta meile julgelt!


 

Palvekoosolekud toimuvad igal teisipäeval kell 18.30 Toompea koguduse (Toompea 3) alumise korruse väikeses saalis. Palvetame koguduse, Eestimaa ning isiklike vajaduste eest. 

Kui sul pole võimalik liituda teisipäeviti, siis julgustame sind palvetama omal valitud hetkel. Selleks oleme pannud siia lehele igakuised palveteemad. Kui sul on endal palvesoov, siis kirjuta sellest emailile: palve@toompeakogudus.ee

TOOMPEA KOGUDUSE PALVETEEMAD

SEPTEMBER 2021


 

1. ALFA KURSUS

Palvetame, et Jumal saadaks õiged inimesed kursusele, et nad oleks avatud, saaks päästetud, tervendatud, vabastatud ja Püha Vaimuga täidetud, ning saaksid pühendunud Jeesuse järgijateks. 


2. KOGUDUS

Palvetame koguduse pastorite, töötajate, vabatahtlike eest. Palvetame, et Jumalateenistused oleksid võitud, elumuutvad, ning tooksid esile palju meeleparandust, päästmisi, tervenemisi, vabanemisi, julgustamisi ning kutsumistesse läkitamisi. Palvetame laste, noorte, eakate, naiste, meeste töö pärast. 


3. 30 PÄEVA PAAST septembris Tallinna linna eest.

Palvetame, et Jumal tõstaks üles igas linnaosas palvegruppe, evangeelseid gruppe ja jüngerluse gruppe, ning palvetame, et Issand valmistaks iga linnaosa uskmatuid ette päästmiseks


4. JUMALATEENISTUSED

Et Toompea koguduse Jumalateenistused, lasteteenistused ja noorteteenistused oleks täis Jumala Püha Vaimu väge, kus ülistus avab südamed, jutlus kõnetab võimsalt inimesi, kogu teenistuse jooksul saaksid inimesed vabaks, muudetud, tervendatud, taastatud ja päästetud!


5. KODUGRUPID

Palve: Et Jumal aitaks Toompea koguduses üles ehitada tugeva kodugruppide süsteemi, kus toimuks vaimulik kasv ja juhtide taastootmine. Et inimesed kes veel ei käi kodugrupis, võiksid leida omale sobiva grupi. Et Jumal tõstaks üles uusi kodugrupi juhte kes oleks valmis karja juhtima.


6. EVANGELISM

Palve: Et Jumal ehitaks evangeelse koguduse, kus kogudus tervikuna elaks väljaulatumise elustiili, palvetades, nähes ja kasutades võimalusi tunnistada igapäeva olukordades inimestele mida Kristus on teinud.