Meist

Visioon

Toompea koguduse VISIOON:

“Eestimaa rahva süda pöördunud Jumala poole”

Näeme Eestimaa rahvast, kelle süda on pöördunud Jumala poole koguduse ja Püha Vaimu töö mõjul nii et nad otsivad esmalt Jumalat ja Tema tahet! Mt 6:33 Aga otsige esmalt Jumala riiki ja tema õigust, siis seda kõike antakse teile pealegi!

Toompea koguduse MISSIOON:

“Ehitada eluandvaid kogukondi, kus inimesed kohtuvad Jumalaga, saavad varustatud ja astuvad oma kutsumisse, mõjutades kogu ühiskonda.”

Eluandvad kogukonnad on usklike kogunemised, mis vabastavad, julgustavad ja võimestavad inimesi kasvama Kristuse sarnaseks. Kogukondades kohtuvad inimesed Jumalaga võttes Kristuse oma ellu vastu, kui oma päästjana. Inimesed saavad varustatud läbi Jumala Sõna õpetuse ja treeningu, ning astuvad oma kutsumisse kasutades oma andeid, panustades teistesse ning mõjutades kogu ühiskonda läbi oma palvete, tunnistuste, kuulutuste ning elustiili eeskujuga.

ELUANDVAD KOGUKONNAD:

1.Jumalateenistused (täiskasvanud, noored ja lapsed)

2.Online kogukond (video ja audio internetis)

3.Uued kogudused ja campused

4.Kodugrupid ja Kogukonnad (Mehed, beebiemad, ettevõtjad)

5.Kursused (Alfa, avasta, abielu ettevalmistuskursus)

6.Aktsioonid asutustesse (külastused vanglasse, hooldekodusse, haiglatesse, turvakodudesse, jne)

VISIOON 2030:

- 3000 tõeliselt Kristusele pühendunud usklikku

- 300 eluandvat kodugruppi

- 5 uut kogudust või campust

- Teenistuste ülekanded TV’sse ja Raadiosse

VISIOON 2020/2021

50 erinevat koguduse liiget juhivad kellegi Kristuse juurde ja võtavad hoolt tema eest, et teda jüngerdada.

VISIOON 2019/2021:

- 100 päästetud ja pühendunud usklikku

Iga koguduse liige toob kogudusse ja jüngerdab välja vähemalt 1 inimese 1 aasta jooksul, et näha 100 uut päästetud ja pühendunud usklikku.

- 10 uut kodugruppi

- Pühapäeval kaks teenistust

- 1 uus campus/kogudus

Lae taustapilt alla klikates pildile!