Annetus

Üleloomuliku õnnistuse annetus 2020

17.05.2021 oli Toompea koguduses Üleloomuliku õnnistuse annetus, kus panustati kahte valdkonda:

1. NextStep suveseminar - kristlik noorte varustamise laager, mille eesmärgiks on aidata neil leida oma potentsiaal Jumalas ja varustada neid elama Jeesuse keskset elu tänapäeva maailmas. Põnevaid väljakutseid esitav 12-päevane õppeprogramm kätkeb endas evangeeliumi kuulutust, palve- ja ülistusaega, praktilisi loenguid ning muid huvitavaid tegevusi. Juba aastaid toimuv seminar on head vilja kandnud ja sinu panus aitab mitmeid kogudusi taaselustada läbi innustatud noorte, kes saavad NextStep suveseminaril varustatud. Vaata videot:

2. Lapsed teenimas üleloomulikus teenistuses - Kids in Minsitry International (Kimi) ehitab kultuuri, mis varustab lapsi kuulama Jumala häält, tervendama haigeid, prohveteerima ning teenima teiste vaimuandidega. Sinu panus aitab välja anda Becky Fischeri raamatut “Redefining Children´s ministry in 21st century” ning teisi õppematerjale, mis aitavad ehitada sellist teenistust Eesti kogudustesse ja peredesse. Vaata videot:

NB! Annetada saad Toompea koguduse arveldusarvele EE092200221001138475, saaja „Eesti Kristliku Nelipühi Kiriku Toompea Kogudus“, märksõnaga „Üleloomuliku õnnistuse annetus“.