Üritused

07.05.201718:30 / Toompea 3, suur saalFilmiõhtu "Tuline armastus"

Scroll down for ENGLISH


Filmiõhtu „Tuline armastus“

Pühapäeval, 7. mail kell 18.30

Film on TASUTA!


Filmis, mis on järjeks palju edu paisanud filmile „Jumala sõrm“ („Finger of God“) saame liituda filmitegija Darren Wilson’iga kui ta reisib vaimulikult kõige pimedamatesse kliimavöönditesse sellel maal. Tal on üksainud eesmärk: panna proovile Jumala armastus. Deemonite telgid, newage’i ja nõiduse festivalid, tagakiusatud kirik, heroiini sõltlased, seksiäri… need ei sobi kuidagi kokku Jumala tingimusteta armastuse toore jõuga. See võimas ja unustamatu film avab sinu silmad sõjale, mis raevutseb igal pool meie ümber, ning paneb proovile kõik sinu teadmised sellest tugevast ja majesteetlikust Jumalast, kes tuliselt võitleb meie eest maailma kõige võimsama relvaga…armastusega.


In ENGLISH:


Movie night „Furious love“

Sunday, May 7th at 6.30pm

FREE entrance!


In this follow up to the breakout hit, Finger of God, join filmmaker Darren Wilson as he travels to the darkest spiritual climates on the planet. His one goal: to put God’s love to the test. Demon tents, New Age and Witchcraft festivals, the persecuted church, heroin addicts, the sex trade…they are no match for the raw power of God’s unconditional love. The powerful, haunting film will open your eyes to the war raging around us all, and will challenge everything you know about the strength and majesty of God who furiously fights for us with the greatest weapon in the world…Love