Üritused

20.12.2021 - 21.12.2021 / Toompea 3Advendiaktsioon 2021

Meil on olnud eriline võimalus sellel jõulude ajal teha koostööd Kesklinna, Kristiine ja Mustamäe linnaosavalitsusega, et katta 50 puudustkannatava suurpere jõuluaud. Seda aktsiooni on meil võimalik teha tänu sinu toetusele ja seepärast kutsume sind üles annetama nende toidupakkide heaks, tehes ülekande Toompea koguduse arveldusarvele EE092200221001138475, märksõnaga „aktsioon“.

See on meie panus, mida saame anda, et nende perede jõulud võiksid olla tähendusrikkad. Samuti, kui sul on kodus mänguasju/raamatuid, mis on kilepakendis ja uueväärsed, siis too need kogudusse, et saaksime need kinkida suurperede lastele.

Kui sul ei ole võimalik finantsiliselt panustada, siis toeta seda aktsiooni oma palvetage, et need kohtumised võiksid olla erilised ja Jumala Vaimu poolt juhitud ning et need inimesed saaksid teenitud ja nende elud muudetud.

PS! Selleks, et toetada toidupakiga ka oma koguduse inimesi, palume, et annaksid teada kui keegi vajab abi või kui see oled sina, siis anna endast julgelt märku, kirjutades aadressile info@toompeakogudus.ee