Ehitusmisjonid

Ehitusmisjon 2012
Ehitusmisjon, see on abi + osadus + töö + puhkus

Ja igaüks, kes teist on osav, tulgu ja tehku kõik, mida Issand on käskinud: elamu, selle telk ja kate, haagid ja lauad, põiklatid, sambad ja jalad /.../. (2Ms 35:10-11)

•  MARI EL 2012 (20. juuli - 5. august) – Ilinka Antiokia kogudus ootab
     meid appi palvemaja remontima!

Marsruut: Tallinn – Narva – Sankt Peterburg – Tver – Moskva – Mihhailov – Tambov –Volgograd – Astrahan – Ilinka.

• ASTRAHAN 2012 (14.-30. juuli) Joškar-Ola kogudus ootab meid appi palvemaja remontima ning lastele mänguväljakut ehitama!
    Marsruut: Tallinn – Narva – Sankt Peterburg – Tver – Moskva – Vladimir - Nižni Novgorod – Joškar-Ola.

Sõidame mikrobussiga läbi Venemaa, tutvume kogudusega, ööbime misjonikeskuses või kodudes, osaleme koguduse teenistustel, teeme võimetekohast tööd, vaatame ka üle kohalikud vaatamisväärsused.

Transpordi, viisa- ja söögiraha 340 € osalejate kulul. Kohtade arv on piiratud.

Lisainfo:
Titus Paldrok