Kes me oleme?

Mida me usume?

Me usume, et:

• Piibel on inspireeritud Püha Vaimu poolt ning ainus, eksimatu ja autoriteetne Jumala Sõna eluks ja jumalakartuseks.

• On üks tõeline Jumal - Jumal Isa, Jumal Poeg ja Jumal Püha Vaim - kes eksisteerib kolmainsusena.

• Jeesus Kristus on Jumal ja inimene, kes sündis neitsist, elas patuta elu, tegi imesid, suri asendus- ja lepitussurma, tõusis ihulikult surnuist, ülendati Isa paremale käele ning kes tuleb tagasi maapeale väes ja aus, et valitseda tuhat aastat.

• Inimene on langenud ja patune ning et ainus võimalus saada patust puhastatud on parandada meelt ja uskuda Jeesusesse Kristusesse.

• Uuesti sündimine Pühast Vaimust on absoluutselt vajalik isiklikuks päästeks.

• Jumalik tervenemine on igaühe jaoks Kristuse lunastustöö tõttu ning vastuseks usupalvele.

• Püha Vaimu ristimine antakse igale usklikule, kes küsib seda, koos kõigi tõenditega ja andidega, mis esinevad Apostlite Tegude raamatus.

• Jeesuse Kristuse kirik on universaalne pühade osadus, kuhu kuuluvad erinevad kirikud konfessioonid ja kogudused, kes tunnustavad Jeesust Kristust kui Issandat.

• Püha Vaim pühitseb igat kristlast ja teeb ta võimeliseks elama püha elu.

• Viimase kohtumõistmise kaudu Jumal eraldab need, kes mõistetakse õigeks ja need, kes mõistetakse süüdi; esimestele saab osaks igavene elu ja teistele igavene hukatus.

• Jumal loob uue taeva ja uue maa ja püha Jeruusalemma, Jumala linna, mis on täis Jumala au.