Tere tulemast koju!

Pühapäev koguduses

Tere armas koguduse pere!

Oleme tänulikud, et valitsus on võimaldanud kirikutel taas avalikke jumalateenistusi pidada. Sellest lähtuvalt on meil hea meel teatada, et sellest pühapäevast, 9. maist alates, on Toompea koguduse uksed lahti ja teil on võimalus tulla jumalateenistusest osa saama. Küll aga on valitsus pannud siseruumide täituvusele piirangud ja hetkeseisuga on meil lubatud 25-protsendiline ruumitäituvus. Püüame omalt poolt teha kõik, et lubatu piires kõik tulijad ära mahutada, lisades selleks hajutatult täiendavaid istekohti. Kui aga olete siiski kahevahel, kas tulla või mitte, julgustame teid pigem saama jumalateenistusest osa kodus, interneti vahendusel, aadressilt www.toompeakogudus.ee

Nõuded, millest palume teil kinni pidada:

• Kiriku saalis palume järgida 2+2 reeglit vastavalt toolide märgistusele. Perekonnad võivad istuda koos. Samuti palume teistega hoida 2 meetrist vahet kogu hoone ulatuses (fuajees, garderoobis, tualettides, saalides ja kohvikus). Selleks järgige abiliste meeskonna suulisi ja kirjalikke juhiseid toolidel ja seintel.
  • Maski kandmine on koguduse siseruumides kohustuslik. Maski ei pea kandma alla 12-aastased lapsed ning juhtudel, kui see ei ole tervislike põhjuste (nt hingamisraskuste, allergia) tõttu võimalik.
  • Palume mitte kätelda ega kallistada, vaid asendada need tegevused soojade sõnadega.
  • Käte desinfitseerimiseks on vahendid olemas ning neid palume kasutada ruumi sisenedes. Lisaks oleme eelnevalt õhutanud ruume ja teostanud märgpesu hoone kontaktpindalele nagu lingid, käsipuud jne.
  • Haigustunnustega inimestel (ning nendega koos elavatel isikutel) ja koroonaviiruse riskigrupil palume kindlasti koju jääda (loe täpsemalt www.terviseamet.ee).
  • Ühtlasi toimub sel pühapäeval lasteteenistus! Väikelastega vanemad võivad viibida 2-korruse vaibaga saalis ja rõdul, järgides seal juures 2+2 reeglit.

Kõiki neid reegleid järgides hoiame nii ennast kui teisi.

Sel pühapäeval tähistama ka emadepäeva ja kõneleb pastor Ivo Unt.