Üritused

2011

27.12 Palvekoosolek

18:00 / Toompea 3

25.12 Jõulu I püha jumalateenistus

11:00 / Toompea 3

24.12 Jõululaupäeva jumalateenistus

16:00 / Toompea 3

22.12 Pensioniealiste osadus

12:00 / Toompea 3

20.12 Palvekoosolek

18:00 / Toompea 3

19.12 Avasta Grupp

18:30 / Toompea 3

18.12 Laste JÕULUPIDU

10:00 - 11:30 / Toompea 3

17.12 Jõulupidu

16:00 / Toompea 3

16.12 Terminali Jõulupidu

19:00 - 21:00 / Toompea 3

JÕULUPIDU!!!

13.12 Palvekoosolek

18:00 / Toompea 3

12.12 Arsise Kellade Kooli jõulukontsert

19:00 / Toompea 3

12.12 Avasta Grupp

18:30 / Toompea 3

12.12 Arsise Kellade Kooli jõulukontsert

16:30 / Toompea 3

09.12 Terminal

19:00 - 21:00 / Toompea 3

Terminal's got TALENT

08.12 Pensioniealiste osadus

12:00 / Toompea 3

06.12 Palvekoosolek

18:00 / Toompea 3

05.12 Avasta Grupp

18:30 / Toompea 3

03.12 Naiste Kohv

11:00 - 13:00

Teemaks: „KINKIGEM LOOTUST!“

Räägime jõuluüksindusest, teiste märkamisest.
Pakume ideid kinkide meisterdamiseks.

02.12 Terminal

19:00 - 21:00 / Toompea 3

Teema "SÕNADE JÕUD", külas soomlased Tampere piiblikoolist

25.11 Terminal

19:00 - 21:00 / Toompea 3

külas on NBK noored (nõmme baptisti kogudusest)
kella 5-st kirbuturg (täika), tule müüma, ostma!

18.11 Terminal

19:00 - 21:00 / Toompea 3

Kõnelevad Illimar ja Mari Tambek

11.11 Terminal

19:00 - 21:00 / Toompea 3

Kõneleb Kaili

05.11 Naiste Kohv

11:00 - 13:00 / Toompea 3, II korrusel

Oma kogemusi ja muljeid teemal "Iisrael - inimesed ja suhted" jagab Margit Prantsus.

04.11 Terminal

19:00 - 21:00 / Toompea 3

Imed! Kas müüt või reaalsus? Kuuleme tunnistusi imedest, ja näeme, et üleloomulik on loomulik koos Jeesusega!

31.10 Avasta Grupp

18:30 / Toompea 3

30.10 Avakontsert

17:00 / Tallinna Metodisti kiriku

29.10 Lootuse Festival

Leedu

28.10 Terminal

19:00 - 21:00 / Toompea 3

Kõneleb Ivo Unt

24.10 Avasta Grupp

18:30 / Toompea 3

23.10 Superhero kontsert

20:00 - 22:00 / Toompea 3

Esineb SUPERHERO bänd UK'st

22.10 Lastepäev

10:00 - 16:00 / Pelgulinna Gümnaasium

22.10 Matk Kõrvemaale

Kõrvemaa

21.10 Terminal

19:00 - 21:00 / Toompea 3

Seekord kõneleb suhete guru VEKKI (Veronika Madalvee), ja valgustab meid olulistes küsimustes!

17.10 Avasta Grupp

18:30 / Toompea 3

14.10 Terminal

19:00 - 21:00 / Toompea 3

Kõneleb Matis

10.10 Avasta Grupp

18:30 / Toompea 3

07.10 Terminal

19:00 - 21:00 / Toompea 3

Vaatame videot - näeme kui suur on Jumal läbi selle mida ta loonud on!

03.10 Avasta Grupp

18:30 / Toompea 3

01.10 EMERGE 2011 Naistekonverents

Pirita TOP SPA Hotell

01.-02. oktoober

30.09 Terminal

19:00 - 21:00 / Toompea 3

Tunnistusteõhtu "Muudetud elu"

Kuuleme kuidas inimeste elu on põhjani muutunud, millest nad on välja tulnud, ja mida nad edasi teevad, peale usklikuks saamist.

27.09 Palvekoosolek

18:00 / Toompea 3

26.09 Avasta Grupp

18:30 / Toompea 3

23.09 Terminal

19:00 - 21:00 / Toompea 3

Kõneleb Mihkel Madalvee

20.09 Alfa kursus

18:30 / Toomea 3

20.09 Palvekoosolek

18:00 / Toompea 3

13.09 Palvekoosolek

18:00 / Toompea 3

11.09 Koguduse palve ja paastunädal: õhtupalved

18:00 - 19:00 / Toompea 3

06.09 Palvekoosolek

18:00 / Toompea 3

03.09 Naiste Kohv

11:00 - 13:00 / Toompea 3

Kõneleb: Varje Pedak teemal "Võidujooks tänapäeva elutempoga".

29.08 Harvest 21 - Telgifestival

Hispaanias

24.08 Harvest 21 - Telgifestival

Astrahanis

21.08 EKNK Toompea koguduse 20. aastapäeva bankett

18:00 / Toompea 3, Tallinn

19.08 Konverents EKNK 20 aastat Eestis

19:00 / Toompea 3

15.08 Harvest 21 - Telgifestival

Lehtse, Lääne-Virumaa

29.07 Suveterminal

19:00 - 21:00 / Toompea 3

18.07 EKNK Suvelaager

Neeme tee 70, Käsmu küla, Vihula vald, Lääne-Virumaa

15.07 Suveterminal

19:00 - 21:00 / Toompea 3

03.07 Abimisjon ASTRAHANI

Astrahan

01.07 Suveterminal

19:00 - 21:00 / Toompea 3

17.06 Suveterminal

19:00 - 21:00 / Toompea 3

31.05 Palvekoosolek

18:00 / Toompea 3

30.05 Avasta Grupp

18:30 / Toompea 3

29.05 Noortefestival VABADUS 2011

12:00 / Vabaduse väljak, EKNK Toompea keskus

27.05 Terminal

19:00 - 21:00 / Toompea 3

26.05 Wake Up

17:00 - 20:00 / Toompea 3 kohvik

24.05 Palvekoosolek

18:00 / Toompea 3

23.05 Avasta Grupp

18:30

20.05 Terminal

19:00 - 21:00 / Toompea 3

19.05 Wake Up

17:00 - 20:00 / Toompea 3 kohvik

17.05 Palvekoosolek

18:00 / Toompea 3

16.05 Avasta Grupp

18:30 / Toompea 3

13.05 Terminal

19:00 - 21:00 / Toompea 3

12.05 Wake Up

17:00 - 20:00 / Toompea 3 kohvik

10.05 Palvekoosolek

18:00 / Toompea 3

09.05 Avasta Grupp

18:30 / Toompea 3

07.05 Naiste Kohv

11:00 - 13:00

07. mail toimub selle hooaja viimane Naiste Kohv.

06.05 Terminal

19:00 - 21:00 / Toompea 3

05.05 Wake Up

17:00 - 20:00 / Toompea 3 kohvik

03.05 Palvekoosolek

18:00 / Toompea 3

02.05 Avasta Grupp

18:30 / Toompea 3

28.04 Wake Up

17:00 - 20:00 / Toompea 3

26.04 Palvekoosolek

18:00 / Toompea 3

25.04 Avasta Grupp

18:30 / Toompea 3

24.04 Ülestõusmispühade jumalateenistus

10:00 / Toompea 3

22.04 Suure Reede ristitee rännak

12:45 - 15:30 / Jaani kirik

21.04 Wake Up

17:00 - 20:00 / Toompea 3

19.04 Palvekoosolek

18:00 / Toompea 3

18.04 Avasta Grupp

18:30 / Toompea 3

16.04 Toortoidu valmistamise kursus

10:00 - 14:00 / Toompea 3

15.04 Terminal

19:00 - 21:00 / Toompea 3

14.04 Wake Up

17:00 - 20:00 / Toompea 3

12.04 Palvekoosolek

18:00 / Toompea 3

11.04 Avasta Grupp

18:30 / Toompea 3

09.04 Naistekonverents JULGE USKUDA

10:30 - 16:30 / Toompea 3

08.04 Terminal

19:00 - 21:00 / Toompea 3

07.04 Wake Up

17:00 - 20:00 / Toompea 3

05.04 Palvekoosolek

18:00 / Toompea 3

04.04 Avasta Grupp

18:30 / Toompea 3

01.04 Terminal

19:00 - 21:00 / Toompea 3

31.03 Wake Up

17:00 - 20:00 / Toompea 3

29.03 Palvekoosolek

18:00 / Toompea 3

28.03 Avasta Grupp

18:30 / Toompea 3

25.03 Terminal

19:00 - 21:00 / Toompea 3

24.03 Wake Up

17:00 - 20:00 / Toompea 3

22.03 Palvekoosolek

18:00 / Toompea 3

21.03 Avasta Grupp

18:30 / Toompea 3

18.03 Terminal

19:00 - 21:00 / Toompea 3

17.03 Wake Up

17:00 - 20:00 / Toompea 3

15.03 Palvekoosolek

18:00 / Toompea 3

14.03 Avasta Grupp

18:30 / Toompea 3

11.03 Terminal

19:00 - 21:00 / Toompea 3

10.03 Wake Up

17:00 - 20:00 / Toompea 3

08.03 Vastlapäev

18:00 / Linda mäel ehk Rootsi bastioni mäel

08.03 Palvekoosolek

18:00 / Toompea 3

07.03 Avasta Grupp

18:30 / Toompea 3

05.03 Naiste Kohv

11:00 / Toompea 3

"Mida olulist annab meile taime- ja toortoit?" - Elle Kalamägi

04.03 Terminal

19:00 - 21:00 / Toompea 3

04.03 Maailma palvepäeva oikumeeniline jumalateenistus

18:00 / Tallinna Jaani kirik

03.03 Wake Up

17:00 - 20:00 / Toompea 3

01.03 Palvekoosolek

18:00 / Toompea 3

28.02 AVASTA

18:30 / Toompea 3

25.02 Terminal

19:00 - 21:00 / Toompea 3

22.02 Palvekoosolek

18:00 / Toompea 3

21.02 AVASTA

18:30 / Toompea 3

18.02 Terminal

19:00 - 21:00 / Toompea 3

17.02 Wake Up

17:00 - 20:00 / Toompea 3

15.02 Palvekoosolek

18:00 / Toompea 3

14.02 AVASTA

18:30 / Toompea 3

11.02 Terminal

19:00 - 21:00 / Toompea 3

10.02 Wake Up

17:00 - 20:00 / Toompea 3

08.02 Palvekoosolek

18:00 / Toompea 3

07.02 AVASTA

18:30 / Toompea 3

04.02 Terminal

19:00 - 21:00 / Toompea 3

03.02 Wake Up

17:00 - 20:00 / Toompea 3

01.02 Palvekoosolek

18:00 / Toompea 3

31.01 AVASTA

18:30 / Toompea 3

28.01 Terminal

19:00 - 21:00 / Toompea 3

27.01 Wake Up

17:00 - 20:00 / Toompea 3

25.01 Palvekoosolek

18:00 / Toompea 3

24.01 AVASTA

18:30 / Toompea 3

21.01 Terminal

19:00 - 21:00 / Toompea 3

20.01 Wake Up

17:00 - 20:00 / Toompea 3

17.01 AVASTA

18:30 / Toompea 3

14.01 Terminal

19:00 - 21:00 / Toompea 3

13.01 Wake Up

17:00 - 20:00 / Toompea 3

11.01 Palvekoosolek

18:00 / Toompea 3

10.01 AVASTA

18:30 / Toompea 3

08.01 Naiste Kohv

11:00 / Toompea 3

"Jumal kutsus mind juuksuriks" - Marge Lilleorg

07.01 Terminal

19:00 - 21:00 / Toompea 3

06.01 Wake Up

17:00 - 20:00 / Toompea 3

04.01 Palvekoosolek

18:00 / Toompea 3

03.01 AVASTA

18:30 / Toompea 3

02.01 Alliansspalvenädala

18:30 / Tallinn

Korraldab: Eesti Evangeelne Allianss koostöös kirikute ja kogudustega.