Kodugrupp

Iga inimene vajab enda kõrvale sõpra, kes teda mõistaks ja toetaks. Sõpra, kellega jagada oma rõõme ja muresid. Üks võimalus selliseid sõpru leida avaneb liitudes  mõne kodugrupiga.

Meie eesmärk on pakkuda nii koguduse liikmetele kui külalistele võimalust jagada oma rõõme ja muresid teiste kristlastega.

SIIN on Sinul võimalus registreerida end ühte meie koguduse KODUGRUPPI!

Mis on kodugrupp?

Kodugruppides käivad inimesed, kes soovivad teiste kristlastega suhelda, jagada omi rõõme ja muresid, Piiblit tundma õppida ja saada vaimulikult tugevamaks.
Kodugrupid kogunevad töönädala jooksul erinevatel aegadel erinevates kodudes pea kõikjal üle Tallinna - Südalinnas, Kesklinnas, Põhja-Tallinnas, Kadriorus, Lasnamäel, Pirital ja Kiilis.

Kellele on kodugrupi osadus mõeldud?

Kodugrupi osadus on mõeldud kõikidele - sa ei pea olema kristlane, sa ei pea olema koguduse liige.
Mida kodugrupis tehakse?  Räägitakse sellest,  mis südamel –  perest, tööst, koolist, abielust ja paljust muust, mis südamel.  Tekkinud küsimustele ja muredele otsitakse Piiblist vastuseid. Palvetatakse üksteise, oma lähedaste, koguduse, pastorite, Eestimaa eest.

Mida see mulle annab?

Leiad kristlastest sõbrad, kelle poole julged oma rõõmudes ja muredes pöörduda. Näed oma elu muutumas.
Õpid Jumalat ja Piiblit tundma. Näed võimalusi teiste julgustamiseks ja aitamiseks.

K u s   k a k s   v õ i   k o l m   o n   k o o s   m i n u   n i m e l,  s e a l   o l e n  m i n a   n e n d e    k e s k e l! (Matteuse 18:20)

Teenistusharu juhid: Jurgis ja Moonika Kažjava

e-mail: jurgis8182[ät]gmail.com